alt

 

Marketing online wymaga umiejętnego korzystania z nowych technologii i internetowych innowacji, które pozwalają na znaczne ułatwienie pracy, zwiększenie efektywności i rozwijanie firmy niezależnie od profilu jej działalności. Obecnie firmy mają do dyspozycji wiele narzędzi umożliwiających rozwijanie i promowanie biznesu. Które z nich są warte szczególnej uwagi?alt

Brand24

Dzięki Brand24 można śledzić wzmianki na temat danej marki, produktu czy usługi w mediach społecznościowych, na blogach, forach lub serwisach informacyjnych. Narzędzie automatycznie wykrywa zarówno pozytywne, jak i negatywne publikacje, dzięki czemu można znacznie łatwiej budować strategię rozwijania wizerunku firmy i dostosowywać swoje usługi do potrzeb rynku.

 

Minicrm.pl

Aplikacja miniCRM to doskonałe narzędzie zarówno dla małych, jak i średnich firm. Umożliwia budowanie kontaktu z klientem, planowanie zleceń i zadań oraz sprzedaży. Informacje przesyłane między użytkownikiem a aplikacją są zaszyfrowane, a dane klientów chronione, dzięki czemu korzystanie z miniCRM jest całkowicie bezpieczne. Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem internetu, dzięki czemu przedsiębiorcy nie muszą martwić się kosztem instalacji czy wdrażania aktualizacji.EmailLabs

Serwer SMTP w chmurze został stworzony z myślą o przedsiębiorcach posiadających już system generujący wysyłkę e-mail, ale chcących znaleźć sposób na zwiększenie jego szybkości czy zredukowanie współczynnika klasyfikowania wiadomości jako SPAM. Marketing online dzięki EmailLabs jest znacznie prostszy – narzędzie łatwo zintegrować z każdym systemem czy aplikacją. Firma znajduje się białych listach WP, Onetu, Interii czy o2, a do jej klientów należą między innymi Rossmann, Ikea czy Tchibo.

 

Adtaily.pl

AdTaily to system reklamy internetowej, który pozwala na dostarczenie wartościowego ruchu na stronach przy jednoczesnej maksymalnej optymalizacji wydatków reklamowych. Firma oferująca usługę współpracuje z większością domów mediowych czy agencji dostępnych na polskim rynku, a także z klientami bezpośrednimi. AdTaily umożliwia nieskomplikowane umieszczanie reklam na blogu, a tym samym czerpanie możliwości zarobkowych.

Sprawdź także jak Grupy na Facebooku pomoga Ci w rozwoju i biznesie